Zgrupowanie kajak polo w Kozienicach

min_plakat2013Zapraszamy na obóz, podczas którego młodzież spróbuje swoich sił w najbardziej widowiskowej z dyscyplin kajakowych!

Aktualizacja 11.06.2013: Ostatnie wolne miejsca !!!

UWAGA! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA !!! Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc dla chętnych do udziału w obozie. Nadal można się zapisać!

Szkolenie ma charakter niestacjonarny (uczestnicy po zajęciach wracają do domu) i przeznaczone jest dla dzieci i młodzieży chętnej nauczyć się podstawowych zasad kajakowania.

W programie m.in.: nauka wsiadania do kajaka, wiosłowania, manewrowania kajakiem, postępowania na wypadek wywrotki oraz zasady gry w kajak polo.

Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach 10–15-osobowych, w dwóch sesjach: 10.00–11.30 i 15.00–16.30 oraz 12.00–13.30 i 17.00–18.30.

Sprzęt (kajaki, wiosła, kamizelki, kaski) zapewnia organizator.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez wypełnienie karty uczestnika (znajduje się w zakładce pliki do pobrania) i przesłanie jej faksem na nr: 22 687 41 24 lub mailem na adres: .

Niezbędna pisemna zgoda rodziców (wraz z numerem telefonu kontaktowego) i lekarza.

Organizator nie zapewnia posiłków ani napojów.

Dodatkowych informacji udziela: Tomasz Malinowski tel.: 503 365 640.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Zgrupowanie dofinansowano ze środków Gminy Kozienice.

Odprawa

30 czerwca 2013 r. o godzinie 19.00 na tarasie widokowym nad jeziorem kozienickim (w Ośrodku Sportu i Rekreacji) odbędzie się spotkanie organizacyjne z zainteresowanymi osobami (w tym z ich opiekunami), które uściśli zasady organizacji zgrupowania. Podczas tego spotkania zostaną utworzone dwie grupy szkoleniowe składające się każda z ok. 15 dzieci, instruktora i nauczycieli. W takcie zgrupowania mogą nastąpić indywidualne korekty w grupach. Zostanie przedstawiony grafik szkoleniowy grup. Uczestnicy zostaną zapoznani z regulaminem zgrupowania i zasadami bezpieczeństwa.

Dokumenty do pobrania

W zakładce Pliki do pobrania można znaleźć aktualną kartę uczestnika obozu (niezbędne zaświadczenie lekarskie !!) jak również regulamin i szczegółowe informacje dotyczące zgrupowania.

Imprezę dofinansowano ze środków Urzędu Gminy w KOZIENICACH.