Zgłoszenia do Informatora Kajakarza 2014

informacjaPrzypominamy, że 20 grudnia mija termin nadsyłania zgłoszeń do Informatora Kajakarza 2014. Twojej imprezy nie może w nim zabraknąć!

 

 

Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa już po raz czwarty jest wydawcą „Informatora Kajakarza”. W ciągu ostatnich kilku lat istnienia tego wydawnictwa, została ugruntowana jego pozycja jako jednego z głównych źródeł informacji na temat szerokiej oferty związanej z kajakarstwem turystyczno-rekreacyjnym i specjalistycznym w Polsce. Ze względu na duże zainteresowanie Informatorem za granicą, zdecydowaliśmy, że wydawnictwo od przyszłego roku będzie miało charakter międzynarodowy.

 

Przedmiotowe wydawnictwo ukaże się w nakładzie 5000 egzemplarzy. Planujemy nieodpłatną jego dystrybucję podczas organizowanych na wiosnę targów turystycznych w Warszawie, Śląsku i Trójmieście, podczas Pikniku Olimpijskiego oraz poprzez Polski Związek Kajakowy i Komisję Kajakową ZG PTTK (wśród klubów i ognisk zrzeszonych w tych organizacjach), a także po raz pierwszy na targach turystycznych ITB w Berlinie. Wersja elektroniczna informatora zostanie zamieszczona na stronach internetowych w/w organizacji oraz na stronie wydawcy, a także u innych organizatorów turystyki, którym dostarczymy informator nieodpłatnie.

karta zgłoszenia informator 2014

Zapraszamy do pobierania, wypełniania i przesyłania na adres w nieprzekraczalnym terminie do 20 grudnia 2013 roku.