Z Pikniku Olimpijskiego do Buenos Aires

9 czerwca 2018 roku, w godzinach 12.00-18.30, odbędzie się jubileuszowy 20. Piknik Olimpijski. Park Kępa Potocka umiejscowiony na warszawskim Żoliborzu po raz kolejny zmieni się w wielobarwne święto sportu i rekreacji. Wszystko to za sprawą niezliczonych atrakcji i wspaniałych uczestników.

 

Przez 20 lat Pikniki Olimpijskie na stałe wpisały się w kalendarz największych imprez sportowo-rekreacyjnych stolicy. Corocznie odwiedza je kilkadziesiąt tysięcy osób, którzy tego dnia do Warszawy przyjeżdżają z całego kraju. Wielką, jeśli nie największą gratką jest możliwość spotkania ponad 200 polskich medalistów olimpijskich. To ewenement na skalę, przynajmniej europejską.
Piknik Olimpijski to impreza o charakterze promującym aktywny styl życia, zdrowie, sport i olimpizm, a także stwarzająca możliwość czynnego uczestnictwa w programie sportowym osobom w każdym wieku.
Tegoroczna edycja będzie poświęcona III Młodzieżowym Igrzyskom Olimpijskim w argentyńskim Buenos Aires i z tego względu wiele atrakcji będzie przygotowanych specjalnie dla dzieci i młodzieży. Planujemy wystawienie blisko 40 stanowisk promujących dyscypliny sportowe, nie tylko w olimpijskim wymiarze.
Serdecznie zapraszamy na stoisko kajakowe, które obfitować będzie w atrakcje wodne jak i lądowe.
Start o godzinie 12:00. Bawimy się do 18:30. Poniżej prezentujemy mapkę poglądową z informacją o rozlokowaniu poszczególnych stoisk.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Polskiego Komitetu Olimpijskiego: www.olimpijski.pl