Rodzinne Wakacyjne Spotkania Kajakowe

Wakacyjne Spotkania Kajakowe to tradycyjna już propozycja Stowarzyszenia tak dla młodszych jak i starszych sympatyków aktywnego wypoczynku. Dotychczas odbyło się dziesięć edycji spotkań, wszystkie bardzo pozytywnie ocenione przez uczestników.

 

Obóz dedykowany jest osobom lubiącym nowe wyzwania i dobrą, zespołową zabawę.

Miejsce organizacji obozu nie jest przypadkowe. Jest tu wszystko, czego potrzebujemy: czyste jezioro, las, świeże powietrze i bogata infrastruktura umożliwiająca organizację różnorodnych zajęć.

W tym roku nowe miejsce!!! Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do przeżycia z nami kajakowej przygody, w niezwykle malowniczo położonym Ośrodku Wypoczynkowym „Stepol”, w Bachotku.
Jezioro Bachotek jest powszechnie uważane za „perłę” pojezierza Brodnickiego. Położone jest w dolnym biegu Skarlanki i ma wydłużony kształt z charakterystyczną w części środkowej wyspą, zwaną „Wyspą Skarbów”. Kolejnym ciekawym zjawiskiem przyrodniczym są „pływające wyspy”, które wędrują sobie swobodnie po jeziorze ku uciesze wczasowiczów i utrapieniu mieszkańców (filmiki można zobaczyć na YT, wpisując np: „pływająca wyspa”).

Termin obozu:
14-25 sierpnia 2018 r.

Gdzie mieszkamy: Ośrodek Wypoczynkowy STEPOL leży nad niezwykle malowniczo położonym Jeziorem Bachotek, na 7,5 ha ogrodzonego terenu, w pięknym zakątku Brodnickiego Parku Krajobrazowego. Na terenie ośrodka znajduje się bogata infrastruktura sportowo-rekreacyjna oraz plażowa.

Co jemy: Zapewniamy cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację oraz napoje w ciągu dnia. Wyżywienie realizuje ośrodkowa stołówka, która ma duże doświadczenie w doborze urozmaiconego menu dla aktywnych.

Zapewniamy: zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę wychowawców dla niepełnoletnich uczestników, realizację programu z udziałem instruktorów, dostęp do strzeżonego kąpieliska z ratownikiem, sprzęt pływający i asekuracyjny, sprzęt sportowy i materiały artystyczne do zajęć dodatkowych, ubezpieczenie NW, zestaw zdjęć obozowych, koszulkę obozową, udział w spływie kajakowym.

Stowarzyszenie nie jest płatnikiem VAT. Mamy możliwość wystawienia faktury lub zaświadczenia o udziale dziecka w obozie (czasem wymagane do uzyskania refundacji wypoczynku dziecka z funduszu socjalnego rodzica).

Informacje dodatkowe
Wypoczynek zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty;
Uczestnicy przyjeżdżają i wyjeżdżają z ośrodka na własny koszt (w przypadku większej liczby zgłoszeń z jednego rejonu/miasta Stowarzyszenie może podjąć się koordynacji transportu dzieci – prosimy o informację w tej sprawie);
Pierwszym posiłkiem jest obiad w dniu przyjazdu – 14 sierpnia, ok. godz. 14:30, ostatnim – śniadanie w dniu wyjazdu – 25 sierpnia;
Wyjazd uczestników do godz. 12:00.

Warunki uczestnictwa w obozie:

Aby przyjechać na obóz, niezbędne jest:
Wypełnienie kwestionariusza zobowiązania uczestnictwa (.doc) lub (.pdf) i przesłanie go na adres mailowy: oraz podpisanego oryginału na adres korespondencyjny Stowarzyszenia:

STOWARZYSZENIE INSTRUKTORÓW I TRENERÓW KAJAKARSTWA
ul. Goplańska 29/132, 02-954 Warszawa

Wypełnienie deklaracji członkowskiej SITK dla uczestnika na okres trwania obozu (.doc) lub (.pdf) i przesłanie jej na adres Stowarzyszenia j.w.;

Wypełnienie Karty kwalifikacyjnej uczestnika, dostępna w formacie (.doc) lub formacie (.pdf) i przesłanie jej na adres Stowarzyszenia j.w. w terminie do 15 lipca 2018 r.

Terminowe opłacenie kosztów uczestnictwa.

Uwaga: W przypadku rezygnacji z uczestnictwa po terminie 15 maja 2018 r. organizator nie zwraca wpłaconych rat.

Wpłat należy dokonywać na konto Stowarzyszenia w banku PKO BP Oddział Warszawa nr rachunku: 50 1020 1156 0000 7902 0064 4310. Tytułem: „Działalność Statutowa SITK – Imię i Nazwisko uczestnika”

Co należy ze sobą zabrać na obóz: Dobry humor! • Dwa ręczniki kąpielowe • osobiste przybory toaletowe • Dwa komplety strojów kąpielowych • odzież osobistą według uznania • obuwie umożliwiające wejście do wody • obuwie sportowe oraz inne według uznania • kurtkę nieprzemakalną • ciepłą odzież • czapkę chroniącą od słońca • przebranie związane z organizowanym „Dniem bajki i fantazji” • książeczkę ubezpieczeniową (jeżeli dotyczy) • legitymację szkolną • leki brane systematycznie • osobistą kamizelkę asekuracyjną (w przypadku posiadania własnej) • w miarę możliwości stroju izolującego od niskiej temperatury wody, np. pianki neoprenowej (nie jest niezbędna).

Na ewentualne Państwa pytania chętnie odpowie:
Tomasz Kowalczyk, tel. 606 23 45 48, mail:
Iza Książek, tel. 792 65 90 64

Do pobrania:
Kwestionariusz zobowiązania uczestnictwa (.doc)
Kwestionariusz zobowiązania uczestnictwa (.pdf)
Deklaracja członkowska SITK dla uczestnika na okres trwania obozu (.doc)
Deklaracja członkowska SITK dla uczestnika na okres trwania obozu (.pdf)
Karta kwalifikacyjna dla uczestnika obozu (.doc)
Karta Kwalifikacyjna dla uczestnika obozu (.pdf)
Porządek dnia obóz 2018 (.pdf)
Co należy ze sobą zabrać obóz 2018 (.pdf)
Ośrodek Wypoczynkowy Stepol w Bachotku (www)

Impreza dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.