Płyń po zdrowie w Kozienicach

kozienice1Serdecznie zapraszamy na V sportowo – rekreacyjny piknik rodzinny „Płyń po zdrowie”, który odbędzie się 30 maja 2014 roku, w ramach obchodów Dni Puszczy Kozienickiej.

30 maja 2014 serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na Kemping Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu, gdzie w ramach sportowo-rekreacyjnego pikniku rodzinnego „Płyń po zdrowie” będziemy zachęcać do wielopokoleniowej aktywności fizycznej.
Zaproponujemy różne konkurencje związane ze sportami wodnymi, dostosowane do możliwości i umiejętności wszystkich uczestników, którzy przybędą na obchody „Dni Puszczy Kozienickiej”. Oprócz części sportowej (zawodów) zorganizowana zostanie część rekreacyjna pikniku, na którą złożą się m.in. kajakowy rodzinny tor przeszkód w kanadyjkach turystycznych, szkółka kajakowa dla dzieci, wypożyczalnia sprzętu, w tym przejażdżki kajakami i kanadyjkami z instruktorem. Podczas całego dnia przebywania nad wodą nasi instruktorzy–wolontariusze zwracać będą szczególną uwagę na bezpieczeństwo podczas pływania kajakiem oraz bezpieczeństwo przebywania nad wodą w ogóle.

Ramowy program Pikniku:
9:00–9:30 weryfikacja uczestników (cd.) w Biurze Organizacyjnym
9:30–11:00 treningi i zawody – kategoria gimnazja
11:00–13:30 treningi i zawody – kategoria szkoły średnie
14:00–16:00 treningi i zawody – kategoria open
10:00–16:00 zajęcia rekreacyjno-sportowe na plaży i jeziorze Kozienickim
18:00–19:00 wręczenie nagród i wyróżnień (amfiteatr kozienicki)

W celu weryfikacji uczestnictwa prosimy o pobranie oraz wypełnienie załączonej karty zgłoszenia, jak również o zapoznanie się z regulaminem:

V Piknik w Kozienicach – regulamin (.pdf)

Program festynu Dni Puszczy Kozienickiej (.pdf)

 Na ewentualne Państwa pytania chętnie odpowie:
Tomasz Malinowski, tel. 503 36 56 40, malinowski[at]wp.pl

msit_logo_nowekozienice1

Impreza dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Gminy Kozienice.