MuzyKajaka w Soczewce

Przypominamy: stylizacja tegorocznej Biesiady Kajakowej to „Igrzyska – wczoraj, dziś i jutro”. Pamiętajcie o zabraniu strojów tematycznych. Nie wszyscy także pewnie wiedzą, że wieczorem zagra nam znany i lubiany zespół wokalno-instrumentalno-kajakowy…

Zespół MuzyKajaka prezentuje głównie własne utwory o tematyce wodniackiej. Utwory zespołu utrzymane są w estetyce folkowo-rockowej zapewniającej dobrą zabawę z pewną dozą refleksji. Teksty oraz muzyka, MuzyKajakantów, zachęcają do wspólnej zabawy, śpiewania oraz spontanicznego tańca. Muzyka zespołu doskonale wpisuje sie zarówno w imprezy o charakterze masowym, jak i niewielkie klimatyczne koncerty klubowe.

MuzyKajaka koncertuje aktywnie w całej Polsce, ma na swym koncie koncerty na wielu ogólnopolskich oraz międzynarodowych spływach, imprezach kajakowych, szantowych oraz ogólnie wodniackich, piknikach, festynach, obchodach miejskich, a także wszędzie tam, gdzie poszukiwana jest dobra, oryginalna muzyka. Zespół ma na koncie koncerty z zespołami Carrantuohill, Loka, Tabu oraz Haliną Mlynkową i Marylą Rodowicz.

Wydany w roku 2016 debiutancki album „TAKA” znalazł sie w dystrybucji sieci Empik, zespół MuzyKajaka zaś regularnie zapraszany jest na spotkania autorskie w salonach Empiku.

Zespół MuzyKajaka stanowią :
Dawid Jeżak – akordeon, gitara
Piotr Krówka – gitara basowa, śpiew
Marcin Madzia – gitary, śpiew
Paweł Świderski – perkusja, śpiew