MuzyKajaka w Informatorze 2019

„Kajakowa Wigilia” za nami. Dziękujemy wszystkim za przybycie i mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak my. Dziękujemy Grażynce Karskiej za koordynację spotkania, Eli Gomulskiej, Wojtkowi Skórze i Ucie Kűhn za bezpośrednie zaangażowanie. Dziękujemy także zespołowi Muzykajaka za bardzo sympatyczny prezent w postaci „Pastorałek znad rzeki Rudy”. I teraz najważniejsze: Jeśli nie mogliście być na naszym spotkaniu, a chcielibyście otrzymać taką płytę do domu – napiszcie do nas. Możemy ją do was wysłać razem z Informatorem Kajakarza 2019.

Informator Kajakarza 2019 jest już dostępny. Zapraszamy do udziału w przedstawionych w nim spływach oraz imprezach kajakowych.

PŁYŃ PO ZDROWIE!

Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa jest wydawcą kolejnej edycji Informatora Kajakarza. Jak pokazały doświadczenia z lat ubiegłych, publikacja cieszy się coraz większą popularnością, o czym świadczą liczne zapytania dotyczące terminu ukazania się Informatora już od początku stycznia. Cieszymy się, że Informator stanowi cenne źródło informacji na temat szerokiej oferty spływów oraz imprez kajakowych odbywających się w Polsce.

Tutaj można pobrać Informator Kajakarza 2019 w wersji .pdf

Informator w wersji papierowej będzie można otrzymać nieodpłatnie podczas większych imprez targowych związanych z wodą, turystyką i rekreacją, jak również w klubach kajakowych na terenie całego kraju.

Jeżeli chcielibyście otrzymać Informator w wersji papierowej – możemy go do was wysłać po dokonaniu opłaty związanej z wysyłką (4 zł list zwykły, 6 zł list polecony Poczta Polska) na konto SITK:

Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa
BANK PKO BP Oddział Warszawa
50 1020 1156 0000 7902 0064 4310
W tytule prosimy wpisać: WPŁATA NA CELE STATUTOWE
(każdy inny tytuł będzie skutkował odesłaniem przelewu na rachunek nadawcy pomniejszonego o prowizję banku!)

UWAGA:
W jednej kopercie możemy do was wysłać jeden Informator Kajakarza 2019 wraz z jedną płytą MuzyKajaka „Pastorałki znad rzeki Rudy”. Prosimy o przesłanie do nas maila z danymi adresowymi, na które dokonamy wysyłki.

Wysyłając dane adresowe wyrażasz zgodę na wykorzystanie ich przez SITK do celów zrealizowania wysyłki. Jednocześnie informujemy, iż nie zostaną one w żaden sposób zarchiwizowane oraz wykorzystane w przyszłości.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych (.pdf)