Michałowice Rządzą

rzadza2014W dniach 30 – 31 sierpnia br. wspólnie z Sołtysem i Radą Sołecką Michałowic Wsi organizujemy szkoleniowy spływ kajakowy ”Michałowice Rządzą”

Poniżej przedstawiamy wyciąg z regulaminu spływu:

Termin: 30 – 31 sierpnia 2014 roku.

Miejsce: rzeka Rządza na odcinku od m. Radzymin do m. Załubice (10 km).

Zgłoszenia: Preferujemy przede wszystkim zgłaszanie się od razu dwuosobowych załóg. Najlepiej rodzic (prawny opiekun) z dzieckiem (zarówno dziewczęta, jak i chłopcy) w wieku: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie. Trzeba posiadać średni poziom wytrzymałości i sprawności fizycznej oraz umiejętności pływania kajakiem w stopniu podstawowym. Zgłoszenia należy robić osobiście wypełniając czytelnie kartę uczestnika spływu. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o przyjęciu na spływ decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń.

Ubiór: czapka z daszkiem, koszulka z długim rękawem, najlepiej termoaktywna (nie bawełniana bo mokra wyziębia ciało), spodenki krótkie (dowolny materiał i typ) lub kąpielówki, buty antypoślizgowe (do wchodzenia i wychodzenia z wody), ręcznik, napoje, ubiór do przebrania się zamknięty w nieprzemakalnej torbie, w której winny się znaleźć także wartościowe rzeczy.

Pełna wersja regulaminu do pobrania (.doc)

Karta uczestnika spływu do pobrania (.doc)

Plakat – reklama w formacie A3 do pobrania (.pdf)

Ze strony Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa imprezę koordynuje Tomasz Malinowski (mail malinowskit(at)wp.pl), który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

potyczki_rodzinne2