Kurs na Freestyle

Freestyle Warka na www_v3W drugi weekend października serdecznie zapraszamy do Warki na Rodzinną Szkółkę Kajakową Kurs na FREESTYLE im. Michała Radka „Fido”. Impreza odbędzie się w dniach 9 – 11.10.2015 r., na terenie znanego wszystkim miłośnikom i znawcom tematu, gościnnego Centrum Rekreacji i Sportu, przy ul. Warszawskiej 45 w Warce.

Gotowi na freestyle?

Każda dyscyplina sportu wykonywana na poziomie profesjonalnym wymaga lat regularnych treningów, systematyczności i wielu wyrzeczeń. Aby trenować freestyle kajakowy niezbędny jest także komplet sprzętu przeznaczonego dla tej widowiskowej dyscypliny. Trzeba jednak wiedzieć, że freestyle można także uprawiać na poziomie amatorskim w ramach czasu wolnego. Dlatego podczas tych warsztatów będziemy chcieli zapoznać was z podstawami tej dyscypliny – pokazać jak wygląda kajak do freestyle’u, czym różni się od kajaka górskiego lub kajaka do polo, a także spróbujemy nauczyć was posługiwania się takim sprzętem. W przerwach pomiędzy zajęciami proponujemy rywalizację sportową dostępną dla każdego. Będą pojedynki rzutkowe, strzelanie, kajak na uwięzi, frisby i inne atrakcje….

Rywalizacja sportowa? Tak!
Sport powszechny? Tak!
Kuźnia młodych talentów? Tak!

A wszystko to w centrum Polski, w atmosferze zabawy i rozrywki.

Co robicie w weekend 9-11 października? Mamy nadzieję, że zobaczymy się wtedy w Warce!

Szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa w imprezie dostępne są w załączonym Regulaminie (.pdf).

Liczba miejsc ograniczona. W celu zgłoszenia udziału w imprezie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem (.pdf) oraz wypełnienie Zobowiązania Uczestnictwa (.doc) i przesłanie go do biura imprezy na adres:

Do pobrania:
Ulotka Informacyjna RSK Kurs na Freestyle im. Michała Radka FIDO (.pdf)
Regulamin RSK Kurs na Freestyle im. Michała Radka FIDO (.pdf)
Załącznik nr 1 do regulaminu Kurs na Freestyle (.pdf)
Zobowiązanie uczestnictwa RSK Kurs na Freestyle im. Michała Radka FIDO (.doc)
Ramowy program RSK Kurs na Freestyle im. Michała Radka FIDO (.pdf)

 

plyn_po_zdrowie_duzeImpreza dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki