Konkursy w Kajakowym Patrolu

logo_kajakowyW ramach współpracy z Kajakowym Patrolem św. Franciszka, publikujemy informacje dot. konkursów edukacyjnych organizowanych dla II edycji akcji. Autorzy zwycięskich i wyróżnionych prac mogą liczyć na bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe!

OSZCZEDZAJ_WODE”Oszczędzaj wodę” jest konkursem plastycznym dla całych rodzin, w ramach którego należy wykonać ciekawy projekt naklejki zachęcającej do oszczędzania wody. Termin nadsyłania prac to 30 kwietnia 2014 roku. Więcej na stronie http://www.kajakowypatrol.pl/art/35/oszczedzaj-wode.html.

 

 

 

 

ZATRZYMAJ_RZEKE_W_KADRZE”Zatrzymaj rzekę w kadrze” to konkurs fotograficzny dedykowany dla uczennic i uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów (7 – 15 lat)
Aby wystartować w tym konkursie, należy przesłać na adres organizatora, samodzielnie wykonaną ciekawą fotografię rzeki, o dowolnej porze roku. Pełny regulamin konkursu dostępny na stronie http://www.kajakowypatrol.pl/art/33/zatrzymaj-rzeke-w-kadrze.html.

 

 

 

PRZYCHODZI_RZEKA_DO_LEKARZA”Przychodzi rzeka do lekarza” – ten konkurs fotograficzny, skierowany jest do uczennic i uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Aby w nim wystartować należy wykonać fotografię miejsca w którym rzeka jest zanieczyszczona (np. pływające śmieci itp.) i następnie wysłać je na adres organizatora. Regulamin i formularz zgłoszeniowy do konkursu, dostępne są na stronie http://www.kajakowypatrol.pl/art/34/przychodzi-rzeka-do-lekarza.html.

 

 

 

WODNY_TEATR”Wodny Teatr” – Uczestnikami tego konkursu mogą być: amatorskie młodzieżowe grupy teatralne działające przy szkołach, ośrodkach kultury, klubach młodzieżowych i świetlicach. Przedmiotem konkursu jest przedstawienie spektaklu teatralnego przedstawiającego problem ochrony wód i gospodarki wodnej.
Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie http://www.kajakowypatrol.pl/art/36/wodny-teatr.html.