Kalendarz imprez kajakowych 2024

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym projektem:

Otwarty dla wszystkich organizatorów kalendarz imprez kajakowych, które planowane są 2024 roku. Znajdziecie w nim spływy już opublikowane w „Informatorze Kajakarza” – periodyku drukowanym wspólnie przez Komisję Kajakarstwa Powszechnego PZKaj, Komisję Turystyki Kajakowej ZG PTTK i nasze Stowarzyszenie, jak również imprezy, które zostaną zgłoszone w trakcie trwającego sezonu kajakowego.

Jeżeli waszej imprezy nie ma w kalendarzu lub jej dane uległy zmianie (np. data, trasa, warunki etc.) napiszcie do nas koniecznie. Dzięki temu środowisko kajakowe będzie miało bieżący dostęp do bazy danych o tym co i kiedy będzie się działo. Zgłaszajcie imprezy realizowane w formie zorganizowanej i ogólnodostępne.

Fajnie? No to spróbujmy działać :-)

Co należy zrobić, aby dodać organizowany przez siebie spływ do poniższej tabeli?
Jeśli jesteście organizatorami wydarzenia, prosimy o przesłanie maila na adres z danymi pozwalającymi zidentyfikować imprezę i zapisać się na nią:
1. Nazwa imprezy (np. spływ kajakowy rzeką…:)
2. Planowany odcinek spływu (nazwa akwenu, miejsce startu/mety, liczba kilometrów)
3. Data imprezy (np. 1-3.01.2024)
4. Nazwa organizatora imprezy (najlepiej z adresem)
5. Komandor/kierownik imprezy (imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy)
6. Sposób przyjmowania zgłoszeń (najlepiej mail / adres strony www)
7. Inne uwagi jeśli macie (np. impreza rodzinna, spływ dla uczestników wyłącznie z własnym sprzętem biwakowym, dla zaawansowanych, dla osób z niepełnosprawnościami).
Następnie nasi wolontariusze skontaktują się z wami i po weryfikacji opublikujemy informacje o imprezie w poniższej tabeli.

A tymczasem… Zapraszamy do planowania sezonu :-)     PŁYŃ PO ZDROWIE!

Aktualna wersja kalendarza dostępna jest na stronie https://sitk.pl/kalendarz-imprez/