Kajakowa Wigilia 2015

wigilia2015Kolejny sezon kajakowy dopływa powoli do mety. W Informatorze Kajakarza 2015 można jeszcze znaleźć dosłownie kilka ciekawych imprez…

W najbliższy weekend XVIII Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Kapustniki – Mątawa 2015”. Za tydzień, 5 grudnia XXIX Ogólnopolski Barbórkowy Wyścig Kajakowy na Zalewie Rybnickim, a terminarz kończą XL Urodziny SKK Morzkulc, które odbędą się w dniach 11-13 grudnia.

W oczekiwaniu na nowy Informator Kajakarza 2016, serdecznie zapraszamy na tradycyjną już Wigilię warszawskiego środowiska kajakowego. Odbędzie się ona 14 grudnia w gościnnych progach biura Centrum Turystyki Wodnej PTTK przy ul. Kasprowicza 40 w Warszawie.

Do szykowania stołu jak zwykle zapraszamy wcześniej, tj. od godziny 16:00, a oficjalne rozpoczęcie wieczerzy ok. godz. 18:00.

Wigilia, jak co roku, będzie miała charakter składkowy, a funkcję koordynatora przygotowań zgodziła się objąć koleżanka Grażynka Karska.

Uprzejmie prosimy o telefoniczne zgłaszanie do Grażyny (tel. 503342066), chęci udziału w kajakowym spotkaniu i pomysłu na „wigilijne danie”. Grażynka każdorazowo podpowie czego nam jeszcze brakuje.

Uprzejmie prosimy o przekazanie powyższej wiadomości wszystkim, którzy mogą być zainteresowani wspólnym spotkaniem.

Serdecznie pozdrawiamy
Uta Kühn – Komisja Turystyki i Rekreacji PZKaj
Iza Książek – Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa