Kajak Jamboree 2017

Złota Żyrafa, czyli nagroda główna Kajak Jamboree przyznawana jest wspólnie przez publiczność i Jury. Nagroda jest przechodnia chyba, że zdobędziesz ją trzy razy, wtedy możesz zatrzymać statuetkę a organizatorzy zamówią nową. Chcesz zobaczyć więcej? Zapraszamy 18 marca 2017 do Gdyni!

Klub Filmowy „Żyrafa” zaprasza do Gdyni na dziesiątą edycję Kajak Jamboree.
18 marca 2017 w Klubie Muzycznym Ucho od godziny 16:00 rozpocznie się przegląd i konkurs filmowy, oraz wystawa fotografii o tematyce kajakowej.
Od dziesięciu lat Klub Filmowy we współpracy z Miastem Gdynia oraz K.W. Żabi Kruk i SKK Morzkulc z Gdańska promują kajakarstwo we wszystkich jego odmianach i kolorach. Zapraszamy amatorów, profesjonalistów, osoby żyjące z turystyki czy uprawiające ten sport wyczynowo do zaprezentowania swoich osiągnięć, filmów czy fotografii ze szlaków wodnych.
Nagrodą główna na Kajak Jamboree jest przechodnia statuetka Złotej Żyrafy przyznawana wspólnie glosami publiczności i Jury, która już od kilku lat krąży po Polsce pomiędzy kolejnymi laureatami.
Najlepsze prace prezentowane będą ponadto na Targach Kajak Expo w Gdańsku oraz podczas Mistrzostw w Kajakarstwie Górskim na rzece Kamiennej w Szklarskiej Porębie.  Ponadto wystawę fotograficzną można obejrzeć przez cały rok na przystani wodnej Żabi Kruk w Gdańsku.
Aktualności, zgłoszenie prac oraz więcej szczegółów znaleźć można na stronie www.kajakjamboree.pl oraz na facebooku.