Jesienne podsumowanie sezonu

plyn_po_zdrowie_duzeListopad to tradycyjny czas jesiennego podsumowania sezonu i działań z zakresu sportu powszechnego w kajakarstwie. To także okazja do spotkania i omówienia planów na przyszły rok. To wreszcie pora podnoszenia kwalifikacji kajakowych i uprawnień sędziowskich. W tym roku serdecznie zapraszamy nad jezioro Soczewka!

W imieniu Komisji Kajakarstwa dla Wszystkich Polskiego Związku Kajakowego, Komisji Turystyki Kajakowej ZG PTTK oraz Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa pragniemy serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Instruktorów Kajakarstwa, XLV Zlot Przodowników Turystyki Kajakowej PTTK, które stanowią jednocześnie Integracyjne Spotkanie programowe „Płyń po zdrowie”. Spotkanie odbędzie się w dniach 10-13 listopada 2016 roku, w Ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowy Mazowsze zlokalizowanym w miejscowości Soczewka koło Płocka na skraju Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego.

Tradycyjnie już przygotowujemy dla uczestników pakiet szkoleń i program rekreacyjny, w tym spływ kajakowy (szczegółowy, godzinowy rozkład jazdy opublikujemy wkrótce). W związku z kończącą się kadencją Komisji Kajakarstwa dla Wszystkich Polskiego Związku Kajakowego ważnym wydarzeniem podczas naszego spotkania będą wybory nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej na kolejne 4-ro lecie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na załączonym kwestionariuszu Karty zgłoszenia na adres e-mail: biuro@sitk.pl albo na adres Stowarzyszenia, ul. Goplańska 29/132, 02-954 Warszawa, w terminie do 30 października 2016 r.

Tegoroczna Biesiada Kajakowa odbywać się będzie w nastroju i strojach iście „z królewskiego dworu”.

Do pobrania:
Kwestionariusz Karty Zgłoszenia udziału w konferencji (.doc)
Kwestionariusz Karty Zgłoszenia udziału w konferencji (.pdf)

Mając nadzieję na spotkanie, serdecznie pozdrawiamy
Uta Kűhn, Iza Książek i Tomasz Malinowski

Impreza dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

msit_logo_nowe