Jesienna konferencja kajakowa

Kolejny sezon kajakowy pomału dobiega końca. Czas zatem zarezerwować termin na wspólne jego podsumowanie. Wraz z Komisją Kajakarstwa Powszechnego PZKaj oraz Komisją Turystyki Kajakowej ZG PTTK spieszymy poinformować, że wzorem lat ubiegłych odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Instruktorów Kajakarstwa i Zlot Przodowników Turystyki Kajakowej PTTK. Zapraszamy gorąco do udziału w tegorocznym spotkaniu kajakarzy!

OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA INSTRUKTORÓW KAJAKARSTWA i ZLOT PRZODOWNIKÓW TURYSTYKI KAJAKOWEJ PTTK

Kiedy?

Spotkanie rozpocznie się 10.11.2023 (piątek) i potrwa do 12.11.2023 (niedziela) – istnieje możliwość przyjazdu w czwartek wieczorem (9.11.2023 bez kolacji) – o szczegółach piszemy poniżej.

Gdzie?

Ośrodek Wczasowy „Dresso”, 97-330 Sulejów, woj. łódzkie (www.dresso.pl)

Co się będzie działo?

Szczegółowy program tegorocznej Konferencji publikujemy w załączniku poniżej, ale dla preferujących krótkie wiadomości tekstowe sygnalizujemy już tutaj:
Piątek: Pływamy po Luciąży i szukamy bunkrów. Po obiedzie program sportowy a wieczorem wykłady tematyczne.
Sobota: Kanon Szkoleniowca, Kurs pierwszej pomocy, Doszkolenie sędziów PZKaj, wykłady tematyczne, szkolenie dla Weryfikatorów TOK PTTK / OT PZKaj, spotkanie Starszych Instruktorów i uroczyste podsumowanie sezonu 2023.
Niedziela: Warsztaty z podstaw kajakarstwa morskiego oraz dokończenie zajęć z piątku i soboty.

Jakie warunki uczestnictwa?

Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich pasjonatów kajakarstwa jako sportu powszechnego. Udział w wydarzeniu możliwy jest w dwóch wariantach:

Wariant dłuższy czwartek-niedziela zawierający świadczenia:
nocleg czwartek/piątek śniadanie piątek obiad piątek kolacja piątek nocleg piątek/sobota śniadanie sobota obiad sobota kolacja sobota nocleg sobota/niedziela śniadanie niedziela koszt uczestnictwa 440 zł.
Wariant krótszy piątek-niedziela zawierający świadczenia:
kolacja piątek nocleg piątek/sobota śniadanie sobota obiad sobota kolacja sobota nocleg sobota/niedziela śniadanie niedziela koszt uczestnictwa 330 zł.

Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych lub trzyosobowych w zależności od posiadania wolnych miejsc oraz długości pobytu.

UWAGA: Liczba miejsc na poszczególnych szkoleniach jest ograniczona! decyduje kolejność zgłoszeń. O ewentualnym braku miejsc poinformujemy państwa drogą mailową.

Ramowy program spotkania:

Program Ogólnopolskiej Konferencji Instruktorów Kajakarstwa i Zlotu Przodowników Turystyki Kajakowej PTTK dostępny jest w formacie pdf pod tym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z programem PRZED dokonaniem zgłoszenia :-)

Zgłoszenia:

AKTUALIZACJA 5.11.2023: UWAGA! OBECNIE ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY TYLKO MAILEM W MIARĘ WOLNYCH MIEJSC: PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY

Po dokonaniu zgłoszenia prosimy o cierpliwe oczekiwanie na mailowe potwierdzenie z naszego adresu Jeśli nie odezwiemy się w ciągu 24 godzin prosimy o kontakt telefoniczny (606234548) lub mailowy celem weryfikacji, czy zgłoszenie do nas dotarło.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 5 listopada br. Po tym terminie nie gwarantujemy pełnych świadczeń uczestnictwa. Liczba miejsc jest ograniczona z uwagi na dostępność miejsc noclegowych.

Nie mogąc się doczekać kolejnego spotkania z Wami, serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

Z turystycznym pozdrowieniem
Wojciech Bigiel – Komisja Kajakarstwa Powszechnego PZKaj
Elżbieta Gomulska – Komisja Turystyki Kajakowej ZG PTTK
Iza Książek – Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa