III Rodzinny spływ kajakowy Radomka 2014

3_radomka2014III Rodzinny spływ kajakowy „Płyń po Zdrowie” RADOMKA 2014 odbędzie się w dniach 31 maja oraz 1 czerwca 2014 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. O udziale w spływie decyduje kolejność zgłoszeń!

Aktualizacja 13.05.2014: Nabór zakończony – brak wolnych miejsc.

„Płyń po zdrowie” to ogólnopolski program promujący aktywność sportową w rodzinie oraz w różnych grupach społecznych i zawodowych.

Przebieg spływu:
Miejscem zbiórki uczestników spływu jest taras widokowy nad Jeziorem Kozienickim w Ośrodku Sportu i Rekreacji. Do startu w Brzózie uczestnicy przejadą autokarami, gdzie zostanie im przydzielony sprzęt (kajaki, wiosła, kamizelki asekuracyjne). Na brzegu rzeki zostaną zapoznani z zasadami bezpieczeństwa i organizacji spływania. Sprawdzona zostanie też poprawność założenia kamizelek. Instruktorzy pokażą bezpieczny sposób wchodzenia i wychodzenia z kajaka. Przepłynięcie trasy spływu trwa ok. 4 godz. Grupa, licząca ok. 60 osób, będzie spływać razem (wszyscy w zasięgu wzroku). W pierwszym i ostatnim kajaku, a także pośrodku stawki, będą płynąć organizatorzy. W trakcie spływu nie ma przeszkód wymuszających wysiadanie z kajaka. Po dopłynięciu na metę, uczestnicy zdadzą kompletny (czysty) sprzęt, a następnie zostaną odwiezieni do Kozienic.

Termin: 31 maja i 1 czerwca 2014 roku – dwa niezależne spływy.
Trasa: rzeka Radomka na odcinku Brzóza – Ryczywół (18 km).
Zgłoszenia: mailem malinowskit[at]wp.pl lub telefonicznie: 503 365 640.
Zbiórka: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kozienicach, odjazd autokaru na start spływu o godz. 9:00.
Opłata: za udział w spływie pobierana jest opłata na działalność statutową Stowarzyszenia w wysokości 5 zł od osoby.
Komandor: Tomasz Malinowski.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Programem Spływu (.pdf)

Wszystkich, którzy zdecydują się wziąć udział w imprezie, prosimy o wypełnienie karty uczestnika spływu Radomka 2014 (.pdf) oraz przesłanie jej na adres malinowskit[at]wp.pl

A wszystkich, którzy pragną rozpropagować imprezę w swojej okolicy, prosimy o pobranie i powieszenie plakatu Radomka 2014 (.pdf)

 

msit_logo_nowekozienice1

Impreza dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Gminy Kozienice.