II Rodzinne Podchody w Michałowicach

podchody2014_114 czerwca odbędą się II Rodzinne Podchody pod patronatem Pary Prezydenckiej Anny i Bronisława Komorowskich. Start przewidziany jest o godz. 10:00 na terenie Strefy Rekreacji przy ul. Szkolnej w Michałowicach.

Impreza odbędzie się w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Rodzin 2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym bliskie są Michałowice oraz ich mieszkańcy. Program imprezy przewiduje wiele atrakcji skierowanych do zawodników w każdym wieku, bo warunkiem koniecznym dla zgłoszenia drużyny jest jej wielopokoleniowość.

Podchody oprócz marszu – spaceru w terenie, będą składać się z dziesięciu konkurencji, w których trzeba wykazać się sprawnością, szybkością, siłą i wiedzą. Po dokonaniu zgłoszenia i stawieniu się na starcie o wyznaczonej godzinie – drużyna otrzyma mapę oraz kartę identyfikacyjną zespołu. Zadaniem zespołu będzie odnaleźć wszystkie punkty w terenie (zaznaczone na mapie) oraz wykonanie określonych zadań. Wygra zespół który zdobędzie największą ilość punktów.

Zgłoszenia drużyn przyjmować będzie osobiście do 11 czerwca 2014 roku, Sołtys Michałowic Wsi Adriana Król oraz Tomasz Malinowski (wiceprezes SITK). Dopuszczalna jest także forma elektronicznego zgłoszenia poprzez email adrianakrol(at)o2.pl oraz malinowskit(at)wp.pl

Tutaj można pobrać formularz Zgłoszenia drużyny (.doc)

a tutaj Plakat informacyjny imprezy (.pdf)

UWAGA

Przed wypełnieniem formularza zgłoszenia bardzo prosimy o zapoznanie się i zaakceptowanie Regulaminu II Rodzinnych Podchodów (.pdf)

O godz. 16:00 wystąpi LEONARD LUTHER – będzie to spotkanie z piosenką żeglarską, poezją śpiewaną, muzyką z Krainy Łagodności.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Impreza jest finansowana z funduszów sołeckich