I. Rodzinne potyczki w Michałowicach

potyczki_rodzinne1W imieniu organizatorów: Sołectwa Michałowice Wieś oraz Wójta Gminy Michałowice, serdecznie zapraszamy 14 grudnia br. na I. Rodzinne potyczki Sołectwa Michałowice Wieś. Start imprezy przewidziany jest o godz. 15:00 na terenie szkoły podstawowej w Michałowicach.

 

gmina_michalowiceW potyczkach uczestniczyć mogą drużyny składające się z minimum trzech osób, które posiadają powinowactwo rodzinne w prostej linii (np. dziadkowie, rodzice lub osoby prawne, dzieci). Każdy zespół może liczyć nieograniczoną liczbę zawodników, musi jednak spełnić wymóg dwupokoleniowości (czyli rodzice z dziećmi, albo dziadkowie z wnukami). Uczestnikami mogą być osoby (przynajmniej jedna – najlepiej kapitan zespołu) zameldowane na terenie Gminy Michałowice.

Potyczki będą składać się z dziesięciu konkurencji, w których trzeba  wykazać się sprawnością, szybkością, siłą i wiedzą. Po dokonaniu zgłoszenia i stawieniu się na starcie – drużyna otrzyma kartę identyfikacyjną zespołu. Zadaniem zespołu będzie zrealizować dziesięć  zadań.  Wygra zespół który zdobędzie największą ilość punktów za zrealizowane konkurencje.  W trakcie Potyczek będą organizowane zabawy i pląsy rodzinne, balonowe show oraz malowanie twarzy.

Zgłoszenia drużyn przyjmować będą osobiście do 10 grudnia 2013 roku, Sołtys Michałowic Adriana Król oraz przedstawiciel SITK Tomasz Malinowski. Dopuszczalna jest także forma elektronicznego zgłoszenia poprzez mail adrianakrol(at)o2.pl oraz

Regulamin zawodów wraz z opisem poszczególnych konkurencji i kartę zgłoszenia dla drużyny można pobrać tutaj:

Regulamin I. Rodzinne potyczki Sołectwa Michałowice Wieś

Karta Zgłoszenia I. Rodzinne potyczki Sołectwa Michałowice Wieś

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie !!!

potyczki_rodzinne2