3 Podchody Rodzinne

plakat_3podchody_maly20 czerwca (sobota) serdecznie zapraszamy do podwarszawskich Michałowic na 3 edycję Rodzinnych Podchodów. Startujemy o godzinie 10:00. W tym roku oprócz rywalizacji w terenie, przewidziane są liczne atrakcje towarzyszące. Nie może was zabraknąć!

20 czerwca o godzinie 10:00 na terenie Zespołu Szkół w Michałowicach, startuje trzykilometrowy marsz w terenie, podczas którego uczestnicy zmierzą się nie tylko z odnalezieniem punktów kontrolnych ale również będą wykonywać różnorodne zadania, w których trzeba będzie wykazać się sprawnością, szybkością, siłą i wiedzą oraz umiejętnością współdziałania w zespole.

W podchodach uczestniczyć mogą drużyny składające się z minimum trzech osób. Przynajmniej dwie z nich muszą posiadać powinowactwo rodzinne w prostej linii (np. dziadkowie, rodzice lub osoby prawne, dzieci). Każdy zespół może liczyć maksimum ośmiu zawodników, musi jednak spełnić wymóg dwupokoleniowości (czyli rodzice z dziećmi, albo dziadkowie z wnukami). Uczestnikami mogą być osoby (przynajmniej jedna – najlepiej kapitan zespołu) zameldowane na terenie Gminy Michałowice.

Aby zgłosić drużynę wystarczy wypełnić Kartę uczestnika Podchodów (.doc) i następnie przesłać ją na adres adrianakrol(at)o2.pl lub malinowskit(at)wp.pl. Zgłoszenia będą przyjmować również osobiście Sołtys Michałowic Wsi Adriana Król oraz koordynator projektu ze strony SITK Tomasz Malinowski w terminie do 19 czerwca 2015 roku.

Zobacz regulamin podchodów w formacie pdf

W takcie podchodów odbędą się też różnorodne imprezy towarzyszące:

– wspólna budowa drewnianej łodzi rodzinnej typu kanadyjskiego, poznanie historii tworzenia i użytkowania takich łodzi;

– miłe spędzenie czasu z sąsiadami, poprzez wspólne pląsanie, zajadanie się pysznościami
oraz słuchanie muzyki;

– możliwość zakupienia, sprzedania lub wymiany rzeczy używanych (nieosobistych),

Pobierz regulamin i zgłoszenie do Wyprzedaży Garażowej (.docx);

– konkurs wypieków ciast,

Pobierz regulamin i zgłoszenie do konkursu wypieku ciast (.docx);

– turniej gier planszowych;

– animacje dla dzieci i dorosłych;

– wata cukrowa, lody, grill…

Jeśli nie wiecie jeszcze, co robić w przyszłą sobotę, serdecznie zapraszamy na Piknik!