WSKM

Rodzinne Wakacyjne Spotkania Kajakowe

Impreza dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Drodzy Uczestnicy, Rodzice, Opiekunowie i Dziadkowie!

Wakacyjne Spotkania Kajakowe na stałe wpisały się w kalendarz imprez kajakowych. Nasza propozycja, wspólnego aktywnego wypoczynku została przygotowana z myślą o młodszych jak i starszych sympatykach kajakarstwa i cieszy się niesłabnącą popularnością.

Obóz dedykowany jest wszystkim lubiącym wspólne spędzanie czasu w kajaku, nowe wyzwania i dobrą, zespołową zabawę, również tę przy ognisku, której towarzyszą dźwięki gitary.

Miejsce organizacji obozu wybraliśmy z wielką starannością. Jest tu wszystko, czego potrzebujemy: czyste jezioro, las, świeże powietrze i bogata infrastruktura umożliwiająca organizację różnorodnych zajęć. Jezioro Bachotek jest powszechnie uważane za „perłę” pojezierza Brodnickiego. Położone w dolnym biegu Skarlanki, ma wydłużony kształt z charakterystyczną w części środkowej wyspą, zwaną „Wyspą Skarbów”. Kolejnym ciekawym zjawiskiem przyrodniczym są „pływające wyspy”, które wędrują sobie swobodnie po jeziorze ku uciesze wczasowiczów i utrapieniu mieszkańców (filmiki można zobaczyć na YT, wpisując np: „pływająca wyspa”).

Serdecznie zapraszamy do malowniczo położonego Ośrodka Wypoczynkowego „Stepol”, w Bachotku.

Gdzie mieszkamy?
W pawilonie, w pokojach 2-3 osobowych i w domkach 5-6 osobowych, leżących na 7,5 ha ogrodzonego terenu. Na terenie ośrodka znajduje się infrastruktura sportowo-rekreacyjna oraz plaża.

Co jemy?
Zapewniamy cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację oraz napoje w ciągu dnia. Wyżywienie realizuje ośrodkowa stołówka, która ma duże doświadczenie w doborze urozmaiconego menu dla aktywnych.

Stowarzyszenie nie jest płatnikiem VAT. Mamy możliwość wystawienia faktury lub zaświadczenia o udziale dziecka w obozie (czasem wymagane do uzyskania refundacji wypoczynku dziecka z funduszu socjalnego rodzica).

Zapewniamy:
Zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę wychowawców dla niepełnoletnich uczestników, realizację programu z udziałem instruktorów, dostęp do strzeżonego kąpieliska z ratownikiem, sprzęt pływający i asekuracyjny, sprzęt sportowy i materiały artystyczne na zajęcia dodatkowe, ubezpieczenie NNW, zestaw zdjęć obozowych, koszulkę obozową, udział w spływie kajakowym.

Informacje dodatkowe
• Wypoczynek zgłaszany jest do Kuratorium Oświaty;
• Uczestnicy przyjeżdżają i wyjeżdżają z ośrodka na własny koszt (w przypadku większej liczby zgłoszeń z jednego rejonu/miasta Stowarzyszenie może podjąć się koordynacji transportu dzieci – prosimy o informację w tej sprawie);
• Pierwszym posiłkiem jest obiad w dniu przyjazdu ok. godz. 13:30-15:00, ostatnim – śniadanie w dniu wyjazdu ok. 8:30-9:30;
• Wyjazd uczestników z obozu do godz. 12:00.

Warunki uczestnictwa w obozie

W przypadku wolnych miejsc, aby przyjechać na obóz, niezbędne jest:
• Wypełnienie kwestionariusza zobowiązania uczestnictwa (.doc) lub (.pdf) i przesłanie go na adres mailowy: biuro@sitk.pl oraz podpisanego oryginału na adres korespondencyjny Stowarzyszenia:
STOWARZYSZENIE INSTRUKTORÓW I TRENERÓW KAJAKARSTWA, 02-954 Warszawa, ul. Goplańska 29/132.

• Wypełnienie deklaracji członkowskiej SITK dla uczestnika na okres trwania obozu (.doc) lub (.pdf) i przesłanie jej na adres korespondencyjny Stowarzyszenia j.w.;

Wypełnienie Karty kwalifikacyjnej uczestnika, dostępna w formacie (.pdf) i przesłanie jej na adres korespondencyjny Stowarzyszenia j.w. w terminie do 1 lipca br.

• Terminowe opłacenie kosztów uczestnictwa – zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Uwaga: W przypadku rezygnacji z uczestnictwa po terminie 10 lipca br. w sytuacji, gdy nie uda się znaleźć chętnej osoby z listy rezerwowej, organizator nie zwraca wpłaconych rat.

Wpłat należy dokonywać na konto Stowarzyszenia w banku PKO BP Oddział Warszawa nr rachunku: 50 1020 1156 0000 7902 0064 4310. Tytułem: „Działalność Statutowa SITK – Imię i Nazwisko uczestnika”.

Co należy ze sobą zabrać na obóz:
Oczekując na Wasz przyjazd do OW „Stepol” w Bachotku prosimy o zabranie:
• dobrego humoru ! • 2-ch ręczników kąpielowych • osobistych przyborów toaletowych • 2-ch kompletów strojów kąpielowych • odzieży osobistej według uznania – raczej sportowej (koszulki z krótkim rękawem, bluzki z długim rękawem, długie spodnie, krótkie spodenki, bielizna) • obuwia umożliwiającego wejście do wody • obuwia sportowego oraz innego według uznania • kurtki nieprzemakalnej • ciepłej odzieży (bluza polarowa 2 szt., cieplejsze spodnie dresowe) • czapeczki z daszkiem chroniącej od słońca • przebrania związanego z organizowanym „Dniem bajki i fantazji” • kamizelki asekuracyjnej (w przypadku posiadania własnej, nie trzeba kupować) • w miarę możliwości stroju izolującego od niskiej temperatury wody (np. pianka neoprenowa, nie jest niezbędna) • legitymacji szkolnej • leków branych systematycznie.

Na ewentualne Państwa pytania chętnie odpowie:
Tomasz Kowalczyk, tel. 606 23 45 48, mail: biuro@sitk.pl
Iza Książek, tel. 792 65 90 64 – w razie potrzeby, proszę dzwonić po godz. 18:00.

Do pobrania:
Kwestionariusz zobowiązania uczestnictwa (.doc)
Kwestionariusz zobowiązania uczestnictwa (.pdf)
Deklaracja członkowska SITK dla uczestnika na okres trwania obozu (.doc)
Deklaracja członkowska SITK dla uczestnika na okres trwania obozu (.pdf)
Karta Kwalifikacyjna dla uczestnika obozu (.pdf)
Porządek dnia obóz 2018 (.pdf)
Co należy ze sobą zabrać obóz  (.pdf)
Ośrodek Wypoczynkowy Stepol w Bachotku (www)

Impreza dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.