14. Piknik Olimpijski ”Soczi 2014”

min_logo_14piknik-olimpijski-560Kolejny już raz odpowiadając na zaproszenie Polskiego Komitetu Olimpijskiego Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa będzie organizatorem części kajakowej pikniku na Warszawskiej Kępie Potockiej. 9 czerwca zapraszamy w samo południe. Bawimy się do 18:30.

Piknik Olimpijski to wspaniała impreza sportowo-rekreacyjna, która już na stałe zagościła w sercach wszystkich naszych uczestników. Tym razem wspólnie z bohaterami i medalistami Igrzysk Olimpijskich – tych przyszłych, a także tych minionych – chcemy przekazać wszystkim odwiedzającym tego dnia Kępę Potocką cząstkę ducha olimpijskiego i możliwość czerpania radości ze sportowej rywalizacji, a także gry fair.

Podczas 14. Pikniku Olimpijskiego, z przymrużeniem oka przeniesiemy się do rosyjskiego kurortu Soczi i zaprezentujemy dyscypliny, które znajdują się w programie Zimowych Igrzysk Olimpijskich, ale nie zapomnimy także o tych letnich. Badminton, podnoszenie ciężarów, hokej na trawie, jeździectwo, judo, kajaki, kolarstwo, koszykówka, lekkoatletyka, piłka nożna, strzelectwo, łucznictwo, szermierka, tenis stołowy i zapasy to tylko część tego, co czekać będzie na wszystkich 9 czerwca na Kępie Potockiej. Uczestnicy będą mogli doświadczyć na własnej skórze także konkurencji zimowych, wziąć udział w sportach, w których ich idole zdobywają medale na olimpijskich arenach, a tym samym poczuć się przez chwilę jak mega gwiazda ;-)
Wśród atrakcji kajakowych znajdą się m.in.

  • pokazy kajak-polo,
  • pokazy freestyle’u kajakowego,
  • rodzinny wielobój w kanadyjkach,
  • wyścigi na kajakach sit-on-top,
  • szkółka kajakowa dla najmłodszych powadzona przez instruktorów,

oraz wycieczki po jeziorku, wypożyczalnia kajaków i kula wodna.

Wśród piknikowych atrakcji będą także zimowe mini-obiekty: strefa snowboardu, skocznia narciarska oraz sztuczne lodowisko, na których każdy będzie mógł spróbować swoich możliwości przy czerwcowym słońcu. To niecodzienne jeździć w czerwcu w Warszawie na łyżwach lub nartach.

Ale przecież każdy kto jest stałym bywalcem Pikniku wie doskonale, że podczas tej imprezy można stanąć do rywalizacji bezpośrednio z polskimi mistrzami i medalistami olimpijskimi. A… kto by nie chciał zmierzyć się i wygrać ze swoim sportowym idolem i może nawet go pokonać? Piknik Olimpijski to jedyna i niepowtarzalna szansa, aby spełnić to marzenie! Wystarczy tam być!

Serdecznie zapraszamy do spotkania nad wodą i rozpoczęcia z nami kajakowej przygody.