VI Wakacyjne Spotkania Kajakowe Młodzieży

min_Ocypel 2013Aktualizacja 11.06.2013: Nabór zakończony.

UWAGA! NABÓR ZAKOŃCZONY!

 

Kolejny nabór na VII Wakacyjne Kajakowe Spotkania Młodzieży ruszy już wiosną. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę w marcu 2014 roku.

 

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

 

Wakacyjne Spotkania Kajakowe Młodzieży to tradycyjna już propozycja Stowarzyszenia dla najmłodszych. Dotychczas odbyło się pięć edycji spotkań, wszystkie bardzo pozytywnie ocenione przez uczestników.

 

Obóz dedykowany jest lubiącym aktywny wypoczynek, nowe wyzwania i dobrą, zespołową zabawę.

 

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7–15 lat do przeżycia z nami przygody nad przepięknym jeziorem Ocypel Wielki w sercu Borów Tucholskich

 

Miejsce organizacji obozu w 2013 roku nie jest przypadkowe. Jest tu wszystko, czego potrzebujemy: czyste jezioro, las i świeże powietrze.

 

Gdzie mieszkamy

Ośrodek Wypoczynkowy METRIX jest doskonale przystosowany do organizacji młodzieżowego wypoczynku. Jest tu wydzielone kąpielisko, miejsce na ognisko i przystań ze sprzętem pływającym oraz sala świetlicowa.

 

Termin obozu:

15–25 sierpnia 2013 r. – zakwaterowanie w pawilonie hotelowym w pokojach 4-6 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz w domkach typu Wieżyca (najstarsza grupa wiekowa).

 

Co jemy

Zapewniamy cztery posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację oraz napoje w ciągu dnia. Wyżywienie realizuje ośrodkowa stołówka, która ma duże doświadczenie w doborze urozmaiconego, dziecięcego menu.

 

Program VI WSKM

 

Podstawowym celem WSKM jest stworzenie bogatego programu zajęć, aby zabrakło czasu na nudę. Osiągamy to poprzez organizowanie kilku tematycznych atrakcji w ciągu każdego dnia. Drugim (ukrytym) celem organizatorów jest nauka, dzięki czemu nasze obozy to nie tylko aktywny wypoczynek, ale również bardzo silny bodziec do rozwoju intelektualnego. Uczestnicy stają się tu bardziej samodzielni, zaradni, zdyscyplinowani i koleżeńscy. Rozwijają umiejętność pracy w zespole, chęć doskonalenia się i wrażliwość na piękno przyrody. Uczą się odpowiedzialności za innych, wracają sprawniejsi fizycznie.

 

W ramach bloków programowych organizowane są zajęcia pod okiem instruktora, z zakresu:

 • kajakarstwa,
 • ratownictwa wodnego,
 • łucznictwa,
 • strzelectwa,
 • pierwszej pomocy,
 • orientacji w terenie.

W programie także:

team building, paintball, Wieczór Pląsów, Dzień Bajki i Fantazji (koniecznie trzeba przywieźć ze sobą strój wybranej postaci), pływanie i zabawy na kąpielisku pod okiem ratownika wyprawy rowerowe, ogniska z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków, spływ kajakowy.

 

Cena:  1390 zł

Cena obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę wychowawców, realizację programu z udziałem instruktorów i ratownika, sprzęt pływający i asekuracyjny, ubezpieczenie, zestaw zdjęć obozowych na płycie CD, upominki, dyplomy.

Stowarzyszenie nie jest płatnikiem VAT. Mamy możliwość wystawienia rachunku na opłatę wpisowego za udział w obozie oraz zaświadczenia o udziale dziecka (czasem wymagane do uzyskania refundacji wypoczynku dziecka z funduszu socjalnego rodzica).

 

Informacje dodatkowe

 • impreza jest zgłaszana do Kuratorium Oświaty;
 • uczestnicy przyjeżdżają i wyjeżdżają z ośrodka na własny koszt (w przypadku większej ilości zgłoszeń z jednego miasta Stowarzyszenie może podjąć się koordynacji transportu dzieci),
 • pierwszym posiłkiem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim – śniadanie w dniu wyjazdu;

Warunki uczestnictwa w obozie:

Aby wyjechać na obóz niezbędne jest:

 • wypełnienie kwestionariusza zobowiązania uczestnictwa (w dziale pliki do pobrania) i przesłanie go na adres mailowy: ksiazek.pzkaj[at]wp.pl (może być bez podpisów) oraz podpisany na adres korespondencyjny Stowarzyszenia:

STOWARZYSZENIE INSTRUKTORÓW I TRENERÓW KAJAKARSTWA

ul. Goplańska 29/132, 02-954 Warszawa,

 • wypełnienie deklaracji członkowskiej dziecka (w dziale pliki do pobrania) na okres trwania obozu
  i przesłanie jej na adres Stowarzyszenia j.w.,
 • wypełnienie karty obozowej uczestnika (w dziale pliki do pobrania) i przesłanie jej na adres Stowarzyszenia j.w.:
 • terminowa wpłata kosztów uczestnictwa tj.:

– pierwsza rata w wysokości 500 zł – do 1 czerwca 2013 r.,

– druga rata do 30 lipca 2013 r.

Uwaga: W przypadku rezygnacji z uczestnictwa po terminie 15 czerwca 2013 r. organizator nie zwraca wpłaconej zaliczki.

 

Wpłat należy dokonywać na konto Stowarzyszenia w banku PKO BP Oddział 15 Warszawa

nr rachunku: 50 1020 1156 0000 7902 0064 4310

 

Na ewentualne Państwa pytania odpowie:

Iza Książek, tel. 606 23 45 48, ksiazek.pzkaj[at]wp.pl

 

Impreza dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

5