Poszukiwany, poszukiwana – praca w Kajakiem.pl

Witajcie. Zaprzyjaźniony organizator spływów z malowniczego Ponidzia poszukuje chętnych do pracy w sezonie 2017. Wszystkich chętnych Instruktorów, Przodowników, Asystentów oraz pasjonatów zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem, które do nas przesłano z biura firmy Kajakiem.pl:

Poszukiwany, poszukiwana – praca w Kajakiem.pl

Są pewnie lżejsze od naszych wiosła i dokładniejsze mapy. Niektórzy uznają, że w Toskanii słońce zachodzi bardziej malowniczo niż na Ponidziu. Możliwe…, ale taką Ekipą jak nasza, nie może pochwalić się żadna firma kajakowa na świecie. Powiedzieć o niej, że to dobrzy kajakarze to nic nie powiedzieć. Papuga, Rosomak, Wasyl, Kowal i wielu, wielu innych, od kilkunastu lat tworzą Ekipę Kajakiem.pl. Dzieląc się swoją wiedzą, umiejętnościami, doświadczeniem, pasją współtworzą wzorzec rekreacyjnego pływania kajakiem. Zapewniają poczucie bezpieczeństwa, uczą właściwych zachowań na wodzie i ogarniają cały przebieg imprezy. Dają radość z pływania i biwakowania. Bycia razem nad rzeką. Ta niemal idealna generacja Ojców Założycieli z czasem musi doczekać się jednak swoich następców…

Jeśli chcesz dołączyć do najlepszych, czekamy na Twój akces:

mail biuro@kajakiem.pl telefon 600-288-375

Od potencjalnych instruktorów oczekujemy:
– bardzo dobrej umiejętności pływania kajakiem,
– znajomości technik ratownictwa kajakowego,
– wiedzy z zakresu metodyki prowadzenia spływów,
– umiejętności przeprowadzenia szkolenia/odprawy,
– panowania nad grupą, szczególnie w sytuacjach kryzysowych,
– otwartości na świat i ludzi, również przy wieczornych ogniskach.

Zła wiadomość jest taka, że bez względu na to iloma certyfikatami możesz się wylegitymować nie dostaniesz się na pokład z automatu. Nasza polityka rekrutacyjna, jest ostrożna i zanim zostaniesz komandorem spływu, chcemy z Tobą trochę popływać. Jest też dobra wiadomość: w Kajakiem.pl spływ prowadzi zawsze kilka osób, więc jest się od kogo uczyć. Jeśli odpowiada Ci proponowana przez nas formuła pływania czekamy na sygnał.

Zapraszamy wszystkich potencjalnych instruktorów do udziału w spływie w dowolnym terminie. Sprawdźmy się!

Obsługa naziemna
Nie byłoby udanego spływu bez dobrze zorganizowanej obsługi lądowej, dlatego jeżeli zamiast pływać kajakiem wolisz jeździć dużym busem z przyczepą, a jednocześnie lubisz towarzystwo ludzi, spanie pod namiotem i śpiewy przy ognisku to również możesz dołączyć do naszej ekipy.