Odezwa poobozowa do narodu – Zróbmy kalendarz 2014!

kalendarz_1Jesień to dobry czas na przeglądanie wakacyjnych fotografii. Czy za oknem plucha, czy piękne słońce, mamy teraz czas na przeglądanie ocyplowych zdjęć. Ponieważ jest ich kilka tysięcy, a nasze możliwości są niestety ograniczone, chcielibyśmy zaprosić Was do współpracy.

 

Przejrzyjcie płyty, które dostaliście podczas zakończenia obozu. Wybierzcie jedno (i tylko jedno) zdjęcie, które wg Was jest warte publikacji. Prześlijcie je na adres biuro.sitk@gmail.com

Niezależna komisja wybierze 48 finałowych, z których następnie wspólnie wytypujemy 12 najlepszych. Jeśli wszystko pójdzie sprawnie powstanie z nich kalendarz – na pewno elektroniczny, ale mamy nadzieję, że również w wersji biurkowej lub ściennej.

A teraz kilka spraw technicznych:
1. Nadsyłać zdjęcia mogą tylko uczestnicy obozu.
2. Zdjęcia nadsyłamy podpisane imieniem i nazwiskiem.
3. Jedna osoba może przesłać wyłącznie jedno zdjęcie.
4. WAŻNE: W temacie maila musi być fraza „KONKURS OCYPEL 2013”.
5. Tematyka zdjęcia nawiązuje do VI WSKM Ocypel 2013.
6. Preferowane jest zdjęcie dynamiczne (w ruchu).
7. Jeśli statyczne (bez ruchu), powinno przynajmniej zawierać motyw kajakowy.
8. Głosowanie….

Ponieważ jest to pierwszy konkurs, pozostawiliśmy wielokropek, aby móc dowolnie zmieniać i interpretować zasady. W końcu znamy Was już trochę, więc wiemy, że nawet najlepiej napisany regulamin nie powstrzyma wywrotowych jednostek przed złamaniem zasad, jeśli uznają, że to akurat będzie zabawne…
Dlatego wszelkie interpretacje niniejszej odezwy / konkursu / regulaminu pozostają po stronie Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa.

kalendarz_1