Informator Kajakarza 2016

Informator Kajakarza 2016 wkrótce pojawi się na tej stronie i będzie go można pobrać. Póki co, zapraszamy do zapoznania się z Kalendarzem Kajakarza 2016, który można obejrzeć TUTAJ (.pdf).

Jeśli natomiast chciałabyś/chciałbyś otrzymać kalendarz w wersji drukowanej – możemy go do ciebie wysłać po dokonaniu opłaty związanej z wysyłką na konto SITK:

Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa
BANK PKO BP Oddział 15 Warszawa
50 1020 1156 0000 7902 0064 4310
W tytule prosimy wpisać: WPŁATA NA CELE STATUTOWE
(każdy inny tytuł będzie skutkował odesłaniem przelewu na rachunek nadawcy pomniejszonego o prowizję banku!).

Jeśli chcesz otrzymać kalendarz listem zwykłym – zrób przelew na kwotę 5 zł, jeśli listem poleconym – zrób przelew na kwotę 10 zł. Jeżeli natomiast interesuje Cię większa liczba egzemplarzy, prosimy o kontakt, celem wycenienia przesyłki, która zależna jest od wagi.
Równocześnie z wykonaniem przelewu prosimy o przesłanie na adres Stowarzyszenia: biuro@sitk.pl, danych adresowych pod które mamy wysłać kalendarz.

Wysyłając dane adresowe wyrażasz zgodę na wykorzystanie ich przez SITK do celów zrealizowania wysyłki. Jednocześnie informujemy, iż nie zostaną one w żaden sposób zarchiwizowane oraz wykorzystane w przyszłości.


 

Informator Kajakarza 2015 jest już dostępny. Zapraszamy do udziału w przedstawionych w nim spływach oraz imprezach kajakowych.

PŁYŃ PO ZDROWIE!

Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa jest wydawcą kolejnej edycji Informatora Kajakarza. Jak pokazały doświadczenia z lat ubiegłych, publikacja cieszy się co raz większą popularnością, o czym świadczą liczne zapytania dotyczące terminu ukazania się Informatora już od początku stycznia. Cieszymy się, że Informator stanowi cenne źródło informacji na temat szerokiej oferty spływów oraz imprez kajakowych odbywających się w Polsce. Dlatego w bieżącym roku postanowiliśmy zwiększyć jego nakład do 6000 egzemplarzy.

Pobierz Informator Kajakarza 2015 w wersji .pdf

Informator w wersji papierowej będzie można otrzymać nieodpłatnie podczas większych imprez targowych związanych z wodą, turystyką i rekreacją, jak również w klubach kajakowych na terenie całego kraju.