II Rodzinny spływ kajakowy ”Płyń po zdrowie” – Radomka 2013

logo  Aktualizacja 11.06.2013: Nabór zakończony.

 

UWAGA! NABÓR ZAKOŃCZONY!

Kolejny nabór na III Rodzinny spływ kajakowy ”Płyń po zdrowie” ruszy już wiosną. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę w kwietniu 2014 roku.

II Rodzinny spływ kajakowy „Płyń po zdrowie” Radomka 2013.

Termin: 22 i 23 czerwca 2013 roku.

Miejsce: od Brzózy (most na Radomce) do Ryczywołu, dystans ok. 18 km.

Koszt:

Bezpłatny, pobierana będzie kaucja (10 zł od osoby), którą zwrócimy po przepłynięciu. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy:

Główny nabór prowadzony będzie w trakcie trwania Zawodów łodzi smoczych i kajaków w dniu 8.06.2013r. w ramach obchodów Dni Puszczy Kozienickiej. Nabór dodatkowy będzie realizowany poprzez www.sitk.pl

Uczestnicy:

Osoby dorosłe i dzieci (tylko z opiekunem prawnym).

Warunki uczestnictwa:

Podporządkowanie się poleceniom organizatorów. Wypełnienie karty zgłoszenia. Posiadanie odpowiedniego stanu zdrowia. Niespożywanie środków odurzających. Płynięcie w kamizelce asekuracyjnej.

Uwagi:

Czas trwania spływu ok. 4 godziny. Od uczestników nie wymaga specjalnych umiejętności manewrowania kajakiem. Płynięcie odbywać się będzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa (pilot początkowy i końcowy,
ratownik, płynięcie całą grupą itp.). Udzielone zostaną podstawowe instrukcje dotyczące bezpiecznego pływania kajakiem. Zorganizowany będzie bezpłatny transport z Kozienic. Odjazd autokaru spod tarasu widokowego w Ośrodku Sportu i Rekreacji o godzinie 10.00.

Organizator:

Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa.
Informacji udziela Tomasz Malinowski malinowskit@wp.pl 503 365 640.

Impreza dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

5